Keşif hizmeti
Isıtma / doğalgaz ürünlerinden hangisinin sizin için en doğru seçim olduğunu öğrenmek isterseniz keşif yaptırabilirsiniz. Keşfe gelen uzmanlarımız evinize en uygun ürünün, gerekli tesisatın ve uygun yerin belirlenmesi konusunda evinizin büyüklüğüne ve diğer özelliklerine bakarak size özel çözümler sunacaklardır.

Projelendirme
Sizin için özel olarak hazırlanan doğalgaz projesi, yetkili kurum tarafından onaylanmış sertifikalı uzman kadromuz tarafından çizilir.
Kapasite planlama, ürün belirleme
Uzman kadromuzla gerçekleştirilen keşif hizmetinin ardından, sizin için en uygun ürün belirlenir.
Tasarım
Evinizde doğalgaz dönüşüm projesi kapsamında yapılacak tüm değişimler ve tesisat tasarımları projelendirilerek yetkili kuruma sunulur.
Proje onayı
İhtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilen proje, yetkili kurum tarafından onaylanır.
Uzman nakliye ve montaj hizmeti
Seçiminizi yapıp, ısıtma/doğalgaz tesisatınızı uygulatmaya karar verdikten sonra, ürününüzün nakliyesi en kısa sürede yapılacak, gaz idaresince belirlenen koşullara ve ürünün ait olduğu firmanın teknik şartnamelerine uygun biçimde özenle monte edilecektir. Montaj süresi, uygulama yapılan evin durumuna göre 3 ila 15 gün arasında değişmektedir.
Doğalgazın açılması
Gaz açılış tarihi yetkili kurum tarafından belirlenerek gaz yetkili kurum tarafından kullanıma açılır.
Kombinin devreye alınması
Gazın açılışından sonra ürün yetkili servis tarafından devreye alınır.
Teslimat
Prosan Hizmet Formu ve Garanti Belgesi imzalanarak, ilgili kurumun evrakları ile birlikte müşteriye teslim edilir.

Tüm ısıtma / doğalgaz tesisatı uygulamalarımız,  işçilik ve Montaj garantimiz altındadır. Seçtiğiniz ürüne göre, cihaz garantisi 2 ya da 3 yıl olarak değişmektedir.